P.Saint Germain – Liverpool BAHİS TAHMİNLERİ

İlk maçında deplasmanda Liverpool karşısında iyi bir oyun ortaya koymuş olmasına rağmen maçın son anlarında, Liverpool’un temposunu arttırmasından dolayı iyice kendi yarı alanına çekilen takım, yediği gollerin ardından maçtan mağlubiyetle ayrılmıştı. 28 Kasım akşamı iç sahada bu karşılaşmanın rövanşını almak üzere sahaya çıkacak olan PSG, Liverpool’u konuk edecek ve son maç öncesi avantajı sağlamak için sahada olacak. Liverpool’un da deplasmanda oynadıkları teknik ve taktik durumu düşünecek olursak, karşılaşmanın iki takım açısından da oldukça ortada olduğunu net bir şekilde dile getirebiliriz.

LİVERPOOL ZORLU PSG DEPLASMANINDAN ZVEZDA HEZİMETİNİ UNUTTURMAK İÇİN SAHAYA ÇIKACAK! 

Kendi ligine de iyi bir başlangıç yaparak geçen sene yarattığı etkiye devam eden Liverpool’da sadece Salah, bu sene skor anlamında biraz daha geriye gitmiş durumda. Bunun bu şekilde olması da oldukça normal ancak oyuncu havuzunun geniş olmasının yanı sır diğer oyuncularında performanslarının üzerine çıkmış olmaları Liverpool’u bu senede yukarıda tutuyor.

  • Bunun yanı sıra Şampiyonlar Ligi’nde son oynanan karşılaşmada, Zvezde deplasmanında takımın mağlup olması ise pek de önemli bir konu değil. –
  • Sürekli üst seviye maçlar oynayan takımlarda bu tip durumlar özellikle mental seviyesi düşük olan rakipler karşısında ortaya çıkabilir. Bu durum da şaşılacak bir şey yok.
  • Tabii oradan puan almış olsaydı muhtemelen bu karşılaşmada alacağı 1 puan bile takımın daha rahat etmesine sebep olacaktı.
  • PSG ise kendi liginde henüz daha ligin başı olmasına rağmen rakipleriyle arasına ciddi bir puan farkı koydu ve neredeyse şampiyonluğunu da ilan etti. –

 

  • Artık onlar için tek hedef Şampiyonlar Ligi. Bu nedenle de ne yapıp edip bu karşılaşmayı geçmek isteyeceklerdir.
Kendi ligi için üst seviye olan kadrosu, Şampiyonlar Ligi’nde zaman zaman geride kalıyor olsa da doğru bir konsantrasyonla belki final için şansları zor olur ama yarı finale kadar gidebilecek potansiyele sahipler. Maçın favorisi iç sahada hiç kuşku yok ki PSG ancak Liverpool’un silahlarının ne zaman ne yapacağı da pek belli olmaz.

Bahis Siteleri 2020

500TL İlk Para Yatırma

2000TL Hoşgeldin Bonusu

600TL Hoşgeldin Bonusu

600TL’ye kadar %150 Bonus

1000TL Hoşgeldin Bonusu

700 TL’ye kadar %200 Bonus

900TL İlk Üyelik Bonusu