Fenerbahçe’de Kazan Kaynıyor

Süper Lig’e beklenenin oldukça altından bir başlangıç yapan Fenerbahçe’de bildiğiniz gibi geçen hafta 3 oyuncu kadro dışı kalmış ve olaylar bununla da bitmemişti. Hızını alamayan Başkan Ali Koç, alt yapı antrenörlerinin de kulüple ilişiğini kesmişti. Tabii bu hamlelerin ardından kimse neyin ne olduğunu anlamayarak, bütün hafta olaylara dair yorumlarda bulundular.

Tüm bu gelişmelerin üzerine de Başkan Ali Koç dün merak edilen konuların cevaplamak üzere bir basın toplantısı düzenledi ve soru işaretleri de giderilmiş oldu. Takımda gruplaşmanın olduğunu söyleyen Koç, bazı oyuncuların da buna çanak tuttuğunu net bir şekilde ifade ederken, bu takıma uzun yıllar emek vermiş olan kaleci Volkan’ın, Cocu’nun yardımcısının üzerine yürüdüğünü öğrenince Samandıra’ya gitmesiyle olaylar başlamış.

Volkan Demirel, Başkanla yaptığı konuşma esnansında gayri-ciddi tavırlar sergileyince de Ali Koç’un bir karar alması gerekmiş. Tabii muhtemelen böyle bir hamle yapması kolay olmamıştır ancak böyle bir durum karşısında da yapılacak başka bir şey kalmamış. Diğer kadro dışı kalan oyunculardan Dirar ve Atıf’ın kadroya giremediği için yine profesyonelliği yakışmayacak tavırlarını da öğrenen Koç, sonuç olarak bu 3 oyuncuyu kadro dışı bırakmış. Bunun dışında bir hamle yapması zaten doğru olmazdı.

Bununla beraber son zamanlarda gündemde olan hoca değişikliği konusuna da vurgu yapan Ali Koç, alınan sonuçların ne kadar sıkıntılı olduğunu bilse de Hollandalı hocayla yola devam edeceklerinin net bir şekilde altını çizdi. Yeni bir takım olduklarını dile getiren Başkan, her başarısız süreçte sürekli taze kan aramak yerine istikrardan yana olduğunu dile getirirken, son dönemlerde adı geçen hocalardan kimseyle ilgilenmediklerini de belirtti.Aslında bunlar Fenerbahçe’nin içinde bulunduğu durumu anlatan çok önemli sözler. Yani milli takım arasının ardından Fenerbahçe puan kaybedecek olsa bile Cocu yönetimine devam edecek ancak eğer kötü sonuçlar devam ederse bunun altından ne şekilde kalkılır sorusu ise işin en kritik tarafı oluyor.

Geçmiş zamanlara gittiğimizde bu tip açıklamaları çok duyduğumuzu dile getirmemiz gerekiyor; şu anda hocanın gitmesi demek ekonomik anlamda Fenerbahçe cephesine ciddi anlamda yük demek. Tüm bunları düşünüyor olmak gerekiyor. Olay sadece başarısızlığın ardından gönderilen ve yerine de yenisi getirilen bir hoca olmaz. O zaman Fenerbahçe Aykut Kocaman’ı da dahil edersek bir sezon içerisinde 3 tane hocasına ödeme yapacak anlamına da gelecektir.

Bahis Siteleri 2020

500TL İlk Para Yatırma

2000TL Hoşgeldin Bonusu

600TL Hoşgeldin Bonusu

600TL’ye kadar %150 Bonus

1000TL Hoşgeldin Bonusu

700 TL’ye kadar %200 Bonus

900TL İlk Üyelik Bonusu